• معرفی itstorage
  • مزیت فیلم های آموزشی
  • ساختار آموزشها
  • حق مالکیت معنوی

itstorage مخفف کلمه های IT وStorage می باشد.

itstorage مرجعی تخصصی و حرفه ای برای یادگیری سیستم های ذخیره سازی اطلاعات و سیستم عامل های لینوکس بیس است.

آموزشهای itstorage کپی نیست. ترجمه نیست.و به صورت خلاقانه و دانش محور و براساس تجربیات کاری در دیتاسنترها تهیه شده است.

در itstorage با بهره گیری از نیروهای متخصص، باتجربه و با تحصیلات آکادمیک بالا، تمام تلاش خود را برای تهیه و تولید آموزش های با کیفیت و حرفه ای انجام می دهیم.و هدف ما ارتقا سطح کیفی کارشناسان IT در زمینه دانش‌های تخصصی دیتا سنتر از قبیل سیستم‌های ذخیره سازی و شبکه استوریج، سیستم‌های پشتیبانگیری، سیستم عامل های برپایه لینوکس وهمه دانش‌های مورد نیاز سیستمی دیتاسنتر برای مجموعه های تجاری می باشد.

ما سعی کرده ایم در این وب سایت مجموعه ای از بهترین مقالات تخصصی با بالاترین کیفیت را به همراه امکان پرسش و پاسخ و بسیاری دیگر از امکانات در کنار هم قرار دهیم تا کارشناسان فارسی زبان بتوانند از یک محیط یکپارچه و استوار برای به نمایش گذاشتن تخصص های خود در این حوزه استفاده کنند. در این وب سایت تلاش بر این است که بهترین محیط تبادل اطلاعات برای شما عزیزان فراهم شود.

معرفی دوره های آموزشیمعایب کلاس های حضوری و آشنایی با سیستم های آموزشی جدید در دنیا

هزینه دوره های آموزشی itstorage در مقایسه با کلاسهای حضوری کمتر از ۱۵ درصد کلاسهای حضوری می باشد.طبق تجربیات متعدد در برگزاری دوره های سیستمی به طور مثال در دوره های استوریج امکان استفاده از سخت افزار و راه اندازی سناریو ها توسط دانشجویان به دلیل محدودیت زمانی امکان پذیر نیست. و در بهترین حالت استاد می تواند فقط سناریو ها را خوش اجرا نماید. و یا امکان رکورد دوره ها, ارایه متریال آموزشی و یا توضیحات مجدد وجود ندارد.در حالیکه با فیلم های آموزشی همه این موارد را در اختیار دارید و براحتی می توانید هر قسمت از آموزش را به هر تعداد مشاهده نمایید و همه سناریو ها را سر فرصت تمرین نمایید. جهت کمک به ادامه و پیشرفت این آموزشها لطفا از سایتهای متفرقه دانلود نکنید و از سایت itstorage خریداری نمایید.

هزینه های بالایی که باید برای این منظور صرف شوند، از جمله هزینه بالای ثبت نام دوره ها و رفت و آمد، مشغله هایی که به صورت روزمره اتفاق می افتند و با ساعات کلاسهای شما تداخل پیدا می کنند، عدم رضایت درونی شما به دلیل مطابق نبودن ادعاهایی که در شیوه ارائه خدمات مطرح شده ولی در واقعیت چنین نمی باشد و باعث دلسردی و عقب نشینی شما خواهد شد، محدوده زمانی که برای تدریس هر مبحث اختصاص داده شده است و شما می بایست با کلاس همگام شوید، محدود بودن کل ساعات آموزشی در نظر شده برای تدریس هر دوره، عدم امکان Capture نمودن سناریوها در زمان خودشان، فراموش شدن مباحث آموخته شده و مراحل پیاده سازی سناریوها با گذشت زمان و عدم تمرین که یادآوری تمامی آنها نیازمند مرور مجدد مباحث و صرف یک بازه زمانی برای این منظور می باشد، یا هزینه های مجدد برای گذراندن دوره های جدید و به روز کردن اطلاعات قدیمی، خسته کننده خواهند بود.

در آموزش مالتی مدیا، دانشجويان با توجه به راهنمايي هاي انجام شده، مي توانند سطوح و دوره هاي آموزشي مورد نيازشان را در کوتاه ترين زمان ممکن انتخاب کنند و یا مسیر آموزشی طولانی تری را با توجه به مشغله های شغلی یا خانوادگی و ...... برگزینند؛ لذا طول مدت تحصیل از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است.و ما نیز به این منظور جهت تسهیل و بهبود تمامی مشکلاتی که برشمردیم، گروهی را در کنار یکدیگر تشکیل داده ایم که تمامی نیازهای آموزشی شما را در بطن یک سیستم آموزشی مالتی مدیا و به زبان فارسی پوشش می دهد.

معرفی دوره های آموزشی

ساختار آموزشها

در وب سایت www.itstorage.ir قصد داریم آموزشهای طبقه بندی شده در حوزه سیستم های ذخیره سازی اطلاعات بر روی

برند های EMC, HPE, Brocade و همچنین آموزش سیستم های برپایه یونیکس رو ارایه دهیم.

آموزشهای itstorage کپی نیست. ترجمه نیست.و به صورت خلاقانه و دانش محور و براساس تجربیات کاری در دیتاسنترها تهیه شده است.

این آموزشها به سه دسته

۱- آکادمیک بر پایه سرفصل های استاندارد کمپانی ها

۲-آموزشهای مستقل که یه مبحث رو به صورت کامل ارایه میدهد.

۳- آموزشهای آزاد که در دو حوزه استوریج و لینوکس ارایه می شوند.

سعی شده تا بیشتر آموزشها به صورت تصویری ارایه شوند. به دلیل اینکه یادگیری از طریق آموزش تصویری به سرعت انجام می شه.

این گروه و همچنین کانال تلگرام @itstorage برای دسترسی اسانتر به مطالب سایت و به اشتراک گذاری دانش سیستمی بین اعضای گروه ایجاد شده است.

معرفی دوره های آموزشیحق مالکیت معنوی

« نرم‌افزار آزاد» درباره آزادی است، نه قیمت. برای درک بهتر باید به معنای «آزاد» در «آزادی بیان» فکر کنید، نه در «آبجو مجانی». از بنیاد نرم افزارهای آزاد

برخلاف گذشته، اکنون آثار فکری ارزش مادی نیز پیدا کرده است و به عنوان تنها راه یا اصلی ‌ترین راه تأمین نیازهای مادی پدیدآورندگان شناخته می‌شود.از سوی دیگر پیشرفت و تنوع روزافزون وسایل ارتباطی، این سرمایه‌ها را در معرض خطرهای بزرگ قرار داده است.در دوران ما دیگر نمی‌توان از حبس و حفظ اطلاعات سخن گفت، در یک لحظه می‌توان محصول عمری تلاشِ فکری افراد را جابه‌جا کرد یا هزاران جلد کتاب بی‌نظیر را در لوحی فشرده انتقال داد.حق مالکیت معنوی حقی است که به فرد نسبت به خلاقیت ذهنی وی داده می شود. برای ادامه و پیشرفت و ایجاد دوره های آموزشی ارزشمند نیازمند حمایت و پشتیبانی شما هستیم.